Ostatni dzwonek w Dino. Kostka masła za darmo

Tylko do godz. 22.30 obowiązują promocje w markecie Dino. Wśród produktów przecenionych są między innymi: masło, parówki śląskie, mąka tortowa, szynka eksportowa, czy czekolada. Sprawdź, co kupić do końca 23 września, by wiedzieć, jak zaoszczędzić.

Promocje w Dino tylko do końca 23 września.Promocje w Dino tylko do końca 23 września.
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
Mateusz Kaluga

Dino regularnie zaskakuje swoich klientów. Tylko do końca dnia, wtorku 23 września, obowiązuje gazeta promocyjna w markecie. Z niższych cen będzie można skorzystać tylko do godz. 22:30, czyli do zamknięcia sklepów.

Nowa królowa Bałkanów. Krótki lot, niskie ceny i boskie widoki

Klienci Dino będą mogli kupić masło ekstra firmy Krasula 82%. Przygotowano promocję darmowej kostki przy zakupie trzech. Za jedną płacimy 6,99 zł, a w przy zakupie czterech 5,24 zł. Dostępna jest również margaryna słynne MR. Przy zakupie dwóch sztuk zapłacimy 5,99 zł, a za jedną sztukę płacimy 7,59 zł.

Będziemy się również mogli zaopatrzyć w różnego rodzaju wędliny na kanapkę. Do końca dnia kupimy szynkę eksportową Krakus. Zapłacimy 4,49 zł za sztuki zamiast 5,79 zł. Ponadto parówki śląskie przecenione o 22 proc. Zamiast tradycyjnej ceny 15,49 zł za kg zapłacimy 11, zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To jednak nie wszystko. Promocje dotyczą kiełbasy podwawelskiej i śląskiej. Ta pierwsza po obniżce kosztuje 22,99 za kg (zamiast 26,99 zł), a druga 19,99 zł za kg (zamiast 24,49 zł). Z kolei pasztet dostępny za 1,99 zł przy zakupie dwóch sztuk, normalnie 2,59 zł. Schab bez kości taniej o 23 proc. - 17,99 zł za kg zamiast 23,49 zł.

Do obiadu można dokupić buraczki. Są dostępne opakowania trzykilogramowe. Dino reklamuje, że to "supercena". Zapłacimy 4,99 zł (1,6 zł za kg). Mąka tortowa Basia przy zakupie 3 sztuk 2,99, tradycyjna cena za jedną 3,59 zł

Promocyjne ceny dotyczą również słodyczy. I tak za czekoladę Milkę przy zakupie trzech sztuk zapłacimy 4,99 zł zamiast 6,99 zł oraz za wafelki Princessa Longa, przy zakupie czterech sztuk, to koszt 1,79 zł zamiast 2,29 zł.

Wybrane dla Ciebie
Promocje w Żabce. 5,99 przy zakupie dwóch sztuk
Promocje w Żabce. 5,99 przy zakupie dwóch sztuk
10 zł zamiast 30 zł. Modivo obniża ceny nawet o 70 proc.
10 zł zamiast 30 zł. Modivo obniża ceny nawet o 70 proc.
Nawet 70 proc. taniej w weekend. Promocja w Aldi
Nawet 70 proc. taniej w weekend. Promocja w Aldi
RTV Euro AGD obniża ceny. Drugi produkt 50 proc. taniej
RTV Euro AGD obniża ceny. Drugi produkt 50 proc. taniej
Lidl to ogłosił. 27 procent zniżki
Lidl to ogłosił. 27 procent zniżki
iPhone w niższej cenie. Okazja w Media Markt
iPhone w niższej cenie. Okazja w Media Markt
229,99 zł zamiast 429,99 zł. Tylko do końca dnia w Media Expert
229,99 zł zamiast 429,99 zł. Tylko do końca dnia w Media Expert
Polacy ocenili swoją sytuację finansową. "Widać wzrost dojrzałości"
Polacy ocenili swoją sytuację finansową. "Widać wzrost dojrzałości"
Promocje i gratisy w Dino. "1+1"
Promocje i gratisy w Dino. "1+1"
"5+5 gratis". Zaczęło się w Biedronce na weekend
"5+5 gratis". Zaczęło się w Biedronce na weekend
Jak otworzyć własną stację benzynową i ile to kosztuje?
Jak otworzyć własną stację benzynową i ile to kosztuje?
Szkolenia obronne w 2025 roku - jak się zapisać i co zawierają?
Szkolenia obronne w 2025 roku - jak się zapisać i co zawierają?