Według scenariusza "Złotopolskich" w dworku zamieszkiwała tytułowa rodzina na czele z Dionizym. Willa była pokazywana z zewnątrz w wielu odcinkach. Aktorzy nie bywali jednak w środku — wnętrza zostały stworzone na planie filmowym.
Czytaj też: Szalona promocja Biedronki. 5 za 5 zł
Mimo to fani mieli okazję, by z bliska obejrzeć wybudowaną w 1928 roku posiadłość, a nawet spędzić w niej noc. Przez jakiś czas pełniła funkcję hotelu i restauracji, jednak właściciele postanowili pożegnać się z inwestycją.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Oferty sprzedaży trafiły do sieci. Wynika z nich, że w dworku ze "Złotopolskich" znajduje się 30 wyposażonych pokoi hotelowych. Do dyspozycji są także dwie sale restauracyjne z dwoma kuchniami, oddzielna sala balowa oraz klimatyczny klubik w piwnicach.
Miejsce znalazło się także na bibliotekę, oranżerię czynną o każdej porze roku oraz gabinety. Ponadto istnieje możliwość urządzenia tam spa z basenem — podziemne pomieszczenia (w stanie deweloperskim) są na to przygotowane i mają odpowiednią wentylację.
Obiekt funkcjonujący częściowo jako B&B, część wynajęta na centrum psychoterapii. Możliwość zakupu całości, części udziałów lub współinwestowania — czytamy w ogłoszeniach.
Za 32 mln zł właściciele dostaną także dwa budynki obok w stanie surowym. Całość z przyległym terenem zielonym obejmuje 10 hektarów. Dworek przez jakiś czas należał do byłej prezenterki "Teleexpressu".
Dom ze "Złotopolskich" należał do prezenterki z "Teleexpressu"
Beata Chmielowska-Olech według informacji portalu Gazeta.pl razem z mężem wyremontowała nieruchomość, by urządzić tam hotel. Wcześniej znany z serialu obiekt należał m.in. do Stanisława Wójcika, a od 1989 roku do Artura Borzewskiego.
Zaprojektował go Tadeusz Tołwiński. Pamiętacie, gdy mazowiecka miejscowość Many odgrywała Złotopolice, a budynek był pokazywany w czołówce produkcji w latach 1997-2010?
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.