Tylko do 8 lipca. Ostatni dzwonek na zakupy w Dino

8 lipca kończy się promocyjna gazetka w sklepach Dino, obejmująca popularne produkty spożywcze i środki czystości. To ostatnia okazja, aby kupić kawę, lody, owoce oraz chemię gospodarczą w obniżonych cenach. Już jutro w sieci pojawi się nowa gazetka z kolejnymi ofertami.

Co kupimy w promocjach 8 lipca w Dino? Co kupimy w promocjach 8 lipca w Dino?
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Longfin Media
Malwina Witkowska

8 lipca to ostatnia szansa, aby skorzystać z aktualnych promocji w sklepach Dino. W obecnej promocji można zaopatrzyć się w popularne kawy w dużych opakowaniach. Kawa rozpuszczalna Jacobs przy zakupie dwóch sztuk kosztuje 27,99 zł za opakowanie.

W podobnej promocji można kupić kawę Woseba w dużym opakowaniu 550 g w cenie 29,99 zł za sztukę. Natomiast kawa Tchibo dostępna jest w półkilogramowym opakowaniu, które kosztuje 31,99 zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niewielu turystów tam dociera. Kupisz prawdziwe cuda

Słodycze i lody w promocji

Osoby szukające słodkich okazji mogą skorzystać z promocji na czekoladę Nussbeiser, gdzie przy zakupie dwóch sztuk kolejne dwie otrzymuje się gratis, a koszt jednej tabliczki wynosi 5,49 zł.

Duże opakowanie lodów Manhattan o pojemności 1,4 litra w wersji mięta z kawałkami czekolady kosztuje 19,99 zł. W obniżonej cenie można kupić także m.in. lody Kaktus na patyku – przy zakupie pięciu sztuk za jedną zapłacimy jedynie 1,99 zł.

Owoce i warzywa w niskich cenach

W aktualnej ofercie Dino nie zabrakło świeżych, sezonowych owoców i warzyw. Arbuz mini oraz pomarańcze można kupić w tej samej cenie – 4,99 zł za kilogram. Miłośnicy ciemnego winogrona zapłacą 11,99 zł za kilogram, a bób dostępny jest w opakowaniu 500 g za 9,99 zł.

W niższych cenach można zaopatrzyć się także w inne warzywa - kilogram cebuli kosztuje jedynie 2,99 zł, a ogórek zielony 3,99 zł za kilogram. W ofercie znalazły się także czereśnie w cenie 17,99 zł za kilogram oraz nektarynki, za które zapłacimy 7,99 zł za kilogram.

W promocyjnych cenach dostępne są również artykuły do prania i płukania. Duże opakowanie płynu do płukania Lenor kosztuje 19,99 zł. Proszek do prania Vizir o wadze 3,85 kg można kupić za 49,99 zł, a żel do prania Coccolino kosztuje 33,99 zł.

Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie
Uber Eats i Biedronka razem. Zakupy z dostawą pod drzwi
Uber Eats i Biedronka razem. Zakupy z dostawą pod drzwi
Świąteczna pościel za 35 zł. Cenowy hit w Pepco
Świąteczna pościel za 35 zł. Cenowy hit w Pepco
Gotowi? Wydało się, jaką emeryturę dostanie abp Jędraszewski
Gotowi? Wydało się, jaką emeryturę dostanie abp Jędraszewski
Dual Air Fryer w Action. Taka cena obowiązuje tylko do 16 grudnia
Dual Air Fryer w Action. Taka cena obowiązuje tylko do 16 grudnia
Telewizor za 2099 zł. Promocja na święta
Telewizor za 2099 zł. Promocja na święta
Zestawy kosmetyków w supercenach. W Rossmann tylko do 17 grudnia
Zestawy kosmetyków w supercenach. W Rossmann tylko do 17 grudnia
MacBook Air 13.6″ poniżej 3000 zł. Media Expert obniżył ceny
MacBook Air 13.6″ poniżej 3000 zł. Media Expert obniżył ceny
Multistyler do włosów 200 zł taniej w Media Markt. Ale to nie wszystko
Multistyler do włosów 200 zł taniej w Media Markt. Ale to nie wszystko
Świąteczne słodycze w Dino od 55 groszy. Tylko do 16 grudnia
Świąteczne słodycze w Dino od 55 groszy. Tylko do 16 grudnia
Klienci Lidla mają mało czasu. Twarde warunki. Limit: 2 opak.
Klienci Lidla mają mało czasu. Twarde warunki. Limit: 2 opak.
Jedynie 15 grudnia. Biedronka ogłasza. 2 sztuki na osobę
Jedynie 15 grudnia. Biedronka ogłasza. 2 sztuki na osobę
Oferta dla klubowiczów. 15 zł za choinkę w Ikea. Tylko w 4 miastach
Oferta dla klubowiczów. 15 zł za choinkę w Ikea. Tylko w 4 miastach