Lekarz pokazał swoje zarobki. "Przestańmy robić ludziom wodę z mózgu"
Bartosz Fiałek, lekarz reumatolog i założyciel RheumaNext, we wpisie na X pokazał swoje wynagrodzenie z okresu pracy na etacie rezydenckim. Lekarz odniósł się do dyskusji o zarobkach medyków i przekonuje, że kwoty sięgające ponad miliona złotych rocznie nie pokazują rzeczywistości większości lekarzy.